Een veelzijdig gezelschap
dat verhalen creƫert die raken

Maak kennis met de eventprofessionals van iQ Events. Elke projectmanager heeft zijn eigen kwaliteiten en talenten. Iedere dag wordt er met passie en trots gewerkt aan succesvolle evenementen in de breedste zin van het woord.

"De evenementen waren top geregeld. Geen enkele wanklank van relaties of medewerkers. Een top prestatie!"

Festo 50 jaar familiedag
Ook een memorabel
employee event?
Neem dan nu contact met ons op.

Micha van Herk

Managing Director

micha@iqevents.nl
Linkedin

Imre van Leeuwen

Director

imre@iqevents.nl
Linkedin

Wouter Hamilton

Projectmanager

wouter@iqevents.nl
Linkedin

Ilja Koch

Projectmanager

ilja@iqevents.nl
Linkedin

Marielle Snethlage

Projectmanager

marielle@iqevents.nl
Linkedin

Elise Kluft

Projectmanager

elise@iqevents.nl
Linkedin

Petra van Nierop

Office Manager

petra@iqevents.nl
Linkedin

Caroline Ferket

Office Manager

office@iqevents.nl
Linkedin

Michiel Kleij

Warehouse Manager

michiel@iqevents.nl
Linkedin