Een veelzijdig gezelschap
dat verhalen creëert die raken

Maak kennis met de eventprofessionals van iQ Events. Elke projectmanager heeft zijn eigen kwaliteiten en talenten. Iedere dag wordt er met passie en trots gewerkt aan succesvolle evenementen in de breedste zin van het woord.

"Het is heerlijk terugkijken op gisteren. Een erg geslaagd feest. Ik wil jullie enorm bedanken voor jullie inzet! Het resultaat was ernaar."

Kick- off One Mediq
Ook een memorabel
business event?
Neem dan nu contact met ons op.

Micha van Herk

Managing Director

micha@iqevents.nl
Linkedin

Imre van Leeuwen

Director

imre@iqevents.nl
Linkedin

Ilja Koch

Projectmanager

ilja@iqevents.nl
Linkedin

Marielle Snethlage

Projectmanager

marielle@iqevents.nl
Linkedin

Elise Kluft

Projectmanager

elise@iqevents.nl
Linkedin

Petra van Nierop

Office Manager

petra@iqevents.nl
Linkedin

Caroline Ferket

Office Manager

office@iqevents.nl
Linkedin

Michiel Kleij

Warehouse Manager

michiel@iqevents.nl
Linkedin

André Vreeburg

Warehouse Manager

andre@iqevents.nl

Paul Koster

Independent Exhibition Partner

paul@iqevents.nl
Linkedin