Een veelzijdig gezelschap
dat verhalen creëert die raken

Maak kennis met de eventprofessionals van iQ Events. Elke projectmanager heeft zijn eigen kwaliteiten en talenten. Iedere dag wordt er met passie en trots gewerkt aan succesvolle evenementen in de breedste zin van het woord.

"Ik vind de BLG dag echt met kop en schouders uitsteken bij alle andere events. Perfect georganiseerd, leuke workshops en bijzonder trots op zo veel enthousiaste adviseurs".

BLG Wonen Adviseursdagen
Ook een memorabel
business event?
Neem dan nu contact met ons op.

Micha van Herk

Managing Director

micha@iqevents.nl
Linkedin

Imre van Leeuwen

Director

imre@iqevents.nl
Linkedin

Wouter Hamilton

Projectmanager

wouter@iqevents.nl
Linkedin

Ilja Koch

Projectmanager

ilja@iqevents.nl
Linkedin

Marielle Snethlage

Projectmanager

marielle@iqevents.nl
Linkedin

Elise Kluft

Projectmanager

elise@iqevents.nl
Linkedin

Petra van Nierop

Office Manager

petra@iqevents.nl
Linkedin

Caroline Ferket

Office Manager

office@iqevents.nl
Linkedin

Michiel Kleij

Warehouse Manager

michiel@iqevents.nl
Linkedin

Yori Wierda

Projectmanager

yori@iqevents.nl
Linkedin

André Vreeburg

Warehouse Manager

andre@iqevents.nl