Een veelzijdig gezelschap
dat verhalen creëert die raken

Maak kennis met de eventprofessionals van iQ Events. Elke projectmanager heeft zijn eigen kwaliteiten en talenten. Iedere dag wordt er met passie en trots gewerkt aan succesvolle evenementen in de breedste zin van het woord.

"Sport has the power to change the world! En iQ Events snapt dat als geen ander!"

Laureus Charity Dinner
Ook een memorabel
business event?
Neem dan nu contact met ons op.

Micha van Herk

Managing Director

micha@iqevents.nl
Linkedin

Imre van Leeuwen

Director

imre@iqevents.nl
Linkedin

Ilja Koch

Projectmanager

ilja@iqevents.nl
Linkedin

Marielle Snethlage

Projectmanager

marielle@iqevents.nl
Linkedin

Niek van den Hoven

Projectmanager

 niek@iqevents.nl
 Linkedin

Naomi Tolhuisen

Projectmanager communicatie

naomi@iqevents.nl
Linkedin

Annemiek Waters

Creatief strateeg

annemiek@iqevents.nl
Linkedin

Wilma van der Lely

Marketing en communicatie adviseur

wilma@iqevents.nl
Linkedin

Diana Dalsem

Finance

diana@iqevents.nl
Linkedin

Nicolette Cornax

Creative Content & (Digital) Design

 nicolette@iqevents.nl
 Linkedin

André Vreeburg

Warehouse Manager

andre@iqevents.nl