Maak een afspraak

* Bij het invullen van het contactformulier gaat u akkoord met onze privacy statement

iQ Events

Buitenwatersloot 333
2614 GS, Delft
Nederland

+31 (0)15 219 54 99
info@iqevents.nl
Routebeschrijving

Adresgegevens

Buitenwatersloot 333
2614 GS, Delft
Nederland

Maak kennis met

Micha van Herk

Managing Director

micha@iqevents.nl
Linkedin

Imre van Leeuwen

Director

imre@iqevents.nl
Linkedin

Wouter Hamilton

Projectmanager

wouter@iqevents.nl
Linkedin

Ilja Koch

Projectmanager

ilja@iqevents.nl
Linkedin

Marielle Snethlage

Projectmanager

marielle@iqevents.nl
Linkedin

Elise Kluft

Projectmanager

elise@iqevents.nl
Linkedin

Petra van Nierop

Office Manager

petra@iqevents.nl
Linkedin

Caroline Ferket

Office Manager

office@iqevents.nl
Linkedin

Michiel Kleij

Warehouse Manager

michiel@iqevents.nl
Linkedin