Maak een afspraak

* Bij het invullen van het contactformulier gaat u akkoord met onze privacy statement

iQ Events

Buitenwatersloot 333
2614 GS, Delft
Nederland

+31 (0)15 219 54 99
info@iqevents.nl
Routebeschrijving

Adresgegevens

Buitenwatersloot 333
2614 GS, Delft
Nederland

Maak kennis met

Micha van Herk

Managing Director

micha@iqevents.nl
Linkedin

Imre van Leeuwen

Director

imre@iqevents.nl
Linkedin

Ilja Koch

Projectmanager

ilja@iqevents.nl
Linkedin

Marielle Snethlage

Projectmanager

marielle@iqevents.nl
Linkedin

Niek van den Hoven

Projectmanager

 niek@iqevents.nl
 Linkedin

Diana Dalsem

Finance

diana@iqevents.nl
Linkedin

André Vreeburg

Warehouse Manager

andre@iqevents.nl